BatteryStatus 0.04.200

1. dubna 2007 v 10:53 | allezzi |  Windows Mobile
BatteryStatus Today-Plugin je jednoduchá, malá, ale skvělá utilita nejen na měření baterie. Jak už sám název napovídá, BatteryStatus se zobrazuje na Today obrazovce, kde ukazuje stav baterie, čistý takt procesoru, název operátora, dobu odchozích a příchozích hovorů a počet odeslaných SMS. Tím se z něj stává velmi užitečný program, který si určitě oblíbíte.
Co všechno BatteryStatus umí?
Po přidržení stylusu na Today-Plugin-u se zobrazí nastavení programu. Nastavení je rozděleno do 5 záložek. Pro nás bude asi nejzajímavější položka číslo tři, s jejíž pomocí můžete nataktovat Váš OMAP procesor! Výhodou BatteryStatus-u je, že si nastavený takt drží i po restartu zařízení.

Jak správně nataktovat?
Taktovat můžete pouze zařízení s OMAP procesory, například dnes hodně rozšířené MDA Vario (HTC Wizard, Qtek 9100). Toto zařízení lze bezpečně taktovat až na 264MHz (ze základních 195Mhz). Někde jsem četl, že jde Vario nataktovat až na 299MHz, ale to už je poměrně riskantní. Sice svůj procesor neodpálíte, ale podstatně tím zkrátíte jeho životnost. Proto tuto frekvenci nedoporučuji. Já mám své Vario stále na 260MHz a běží naprosto bez problémů. Taktovat můžete i daší zařízení, viz. Tabulka :
Zařízení
Doporučená frekvence procesoru
MDA Vario (Qtek 9100)264MHz
Qtek 8310264MHz
Motorola MPX200144MHz
Motorola MPX220252MHz
Další záložka, v pořadí čtvrtá, má název CallTimes. V této záložce jsou "měřáky" odchozích/příchozích hovorů a čítač SMS. I toto je velice užitečné. Například, když máte tarif s volnými minutami a SMS zprávami snadno se dozvíte, kolik ještě můžete propsat a protelefonovat. Tím budete mít své peníze pod kontrolou :-).
Program nabízí ještě spustu funkcí, měřáků a podobných věcí. Ty ale nejsou tak zajímavé, a tak nechám na Vás, aby jste si je vyzkoušeli a když narazíte na nějakou zajímavější funkci, můžete se s ní pochlubit do komentářů pod článkem.
Nakonec jeden screen pro představu (vše zapnuto):
Domovská stránka programu : http://www.chi-tai.info
Přímý odkaz na stáhnutí (instalace ze stolního PC): Download
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký používáte internetový prohlížeč?

Internet Explorer 6 a nižší ... 26% (60)
Internet Explorer 7 CZ 12.1% (28)
Opera 9.1 19% (44)
Mozilla Firefox 2.0 42.9% (99)

Komentáře

1 thajgtyun thajgtyun | E-mail | Web | 11. června 2009 v 0:50 | Reagovat

y1Nuqm  <a href="http://tkwfxeakepzl.com/">tkwfxeakepzl</a>, [url=http://svdcyzzrubtr.com/]svdcyzzrubtr[/url], [link=http://lqhlxpxcfpyc.com/]lqhlxpxcfpyc[/link], http://beeehkjpjnbt.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama